Nasze produkty przypomną Ci smaki dzieciństwa!

Zadzwoń i zamów z dostawą do domu  504 871 042

Produkujemy wyroby garmażeryjne najwyższej jakości.

Wszystkie nasze wyroby wykonywane są ręcznie według staropolskich receptur i z pewnością zadowolą podniebienia nawet najbardziej wymagających odbiorców. Kładziemy szczególny nacisk na produkty których używamy. Nasi pracownicy wykonują całą pracę w oparciu o tradycyjne metody i sprawdzone przepisy.

  • Zajmujemy się produkcją wyrobów mącznych takich jak: pierogi (różnego rodzaju), krokiety, naleśniki, kluski śląskie, kopytka, knedle,  itp.
  • Specjalizujemy się również w mięsach pieczonych, gotowanych, wędzonych, marynowanych.
  • Proponujemy Państwu również smaczne i świeże kanapki

Specjalizujemy się również w wypieku przepysznych domowych ciast i tortów na różne okazje.

Skrupulatnie gromadzone, modyfikowane i sprawdzone przepisy, pozwoliły mam stworzyć szeroką gamę domowych wypieków. Nasze produkty cukiernicze cieszą się co raz to większą popularnością.

Do każdego wyrobu podchodzimy indywidualnie, ponieważ liczy się dla nas jakość, estetyka, naturalny smak oraz zadowolenie i uśmiech na twarzach naszych klientów.

Naszym priorytetem jest podtrzymywanie tradycji naszych babć, które to potrafiły wyczarować najpyszniejsze cuda z naturalnych surowców. Dlatego też nasze wypieki wykonywane są domowymi sposobami. Nie korzystamy z gotowych komponentów, nie używamy również środków konserwujących.